Kjøpe DGD2104AS8-13 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 10 V ~ 20 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 8-SO |
| Serie: | - |
| Rise / Fall Time (Typ): | 100ns, 50ns |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Andre navn: | DGD2104AS8-13DITR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Antall drivere: | 2 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens varenummer: | DGD2104AS8-13 |
| Logisk spenning - VIL, VIH: | 0.8V, 2.5V |
| Inngangstype: | Non-Inverting |
| High Side Voltage - Max (Bootstrap): | 600V |
| Gate Type: | IGBT, N-Channel MOSFET |
| Utvidet beskrivelse: | Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 8-SO |
| Driven konfigurasjon: | Half-Bridge |
| Beskrivelse: | IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SO |
| Strøm - Peak Output (Kilde, Sink): | 210mA, 360mA |