Kjøpe DK2A-5V med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Slå på spenning (maks): | 3.5 VDC |
|---|---|
| Slå av spenning (Min): | 0.5 VDC |
| Oppsigelsesstil: | PC Pin |
| Bryter spenning: | 250VAC, 125VDC - Max |
| Serie: | DK |
| Frigjør tid: | 8ms |
| Relé Type: | General Purpose |
| emballasje: | Tube |
| Andre navn: | 255-1601 DK2A5V |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 65°C |
| Bruk tid: | 10ms |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Produsentens Standard Lead Time: | 13 Weeks |
| Produsentens varenummer: | DK2A-5V |
| Egenskaper: | Sealed - Fully |
| Utvidet beskrivelse: | General Purpose Relay DPST (2 Form A) 5VDC Coil Through Hole |
| Beskrivelse: | RELAY GENERAL PURPOSE DPST 8A 5V |
| Kontakt Rating (Nåværende): | 8A |
| Kontaktmateriale: | Silver Nickel (AgNi) |
| Kontakt skjema: | DPST (2 Form A) |
| Spolespenning: | 5VDC |
| Spole type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 125 Ohms |
| Coil Power: | 200 mW |
| Coil Current: | 40mA |
| Email: | [email protected] |