Kjøpe DP83815DUJB/NOPB med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 3.3V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 160-LBGA (15x15) |
| Standarder: | 10/100 Base-T/TX PHY |
| Serie: | - |
| protokoll: | Ethernet |
| emballasje: | Tray |
| Pakke / tilfelle: | 160-LBGA |
| Andre navn: | *DP83815DUJB/NOPB DP83815DUJBNOPB |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | DP83815DUJB/NOPB |
| Interface: | PCI |
| Funksjon: | Controller |
| Utvidet beskrivelse: | Ethernet Controller 10/100 Base-T/TX PHY PCI Interface 160-LBGA (15x15) |
| Beskrivelse: | IC MEDIA ACCESS CONTROL 160-LBGA |
| Strøm - Forsyning: | 170mA |
| Email: | [email protected] |