Kjøpe DR2260D20VJ med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Last: | 48 ~ 600 V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 4 ~ 32VDC |
| Oppsigelsesstil: | Screw Terminal |
| Leverandør Enhetspakke: | - |
| Serie: | DR22 |
| Relé Type: | Contactor |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | SSR with Integrated Heat Sink |
| Utgangstype: | AC, Zero Cross |
| On-State Resistance (Max): | - |
| Monteringstype: | DIN Rail |
| Produsentens Standard Lead Time: | 3 Weeks |
| Produsentens varenummer: | DR2260D20VJ |
| Last Current: | 20A |
| Utvidet beskrivelse: | Solid State Contactor SPST-NO (1 Form A) SSR with Integrated Heat Sink |
| Beskrivelse: | RELAY SSR 600V 20A DIN RAIL |