Kjøpe DRV8312DDW med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 10.8 V ~ 13.2 V |
|---|---|
| Spenning - Last: | 0 V ~ 52.5 V |
| Teknologi: | Power MOSFET |
| Leverandør Enhetspakke: | 44-HTSSOP |
| Serie: | - |
| Rds On (Typ): | 80 mOhm LS, 80 mOhm HS |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 44-TSSOP (0.244", 6.20mm Width) Exposed Pad |
| Utgangskonfigurasjon: | Half Bridge (3) |
| Andre navn: | 296-27707-5 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 4 Weeks |
| Produsentens varenummer: | DRV8312DDW |
| Lastetype: | Inductive |
| Interface: | PWM |
| Egenskaper: | Bootstrap Circuit, Status Flag |
| Feilbeskyttelse: | Current Limiting, Over Temperature, Short Circuit, UVLO |
| Utvidet beskrivelse: | Half Bridge (3) Driver DC Motors, General Purpose Power MOSFET 44-HTSSOP |
| Beskrivelse: | IC BRIDGE DRIVER PAR 44HTSSOP |
| Nåværende - Peak Output: | 6.5A |
| Strøm - Utgang / Kanal: | 3.5A |
| applikasjoner: | DC Motors, General Purpose |
| Email: | [email protected] |