Kjøpe DRV8601ZQVR med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Spenning - Last: | 2.5 V ~ 5.5 V |
| Teknologi: | Power MOSFET |
| Leverandør Enhetspakke: | 8-BGA MICROSTAR JUNIOR (2.1x2.1) |
| Trinnoppløsning: | - |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 8-VFBGA |
| Utgangskonfigurasjon: | Differential |
| Andre navn: | 296-27770-2 DRV8601ZQVR-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Motortype - Stepper: | - |
| Motortype - AC, DC: | ERM, LRA |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | DRV8601ZQVR |
| Interface: | Parallel |
| Funksjon: | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Utvidet beskrivelse: | Motor Driver Power MOSFET Parallel 8-BGA MICROSTAR JUNIOR (2.1x2.1) |
| Beskrivelse: | IC MOTOR DRIVER DC LRA 8BGA |
| Strøm - Utgang: | 400mA |
| applikasjoner: | Haptic Feedback |
| Email: | [email protected] |