Kjøpe DS1020-15 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Trykk på Økning: | 150ps |
| Leverandør Enhetspakke: | 16-PDIP |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C |
| Antall kraner / trinn: | 256 |
| Antall uavhengige forsinkelser: | 1 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | DS1020-15 |
| Funksjon: | Programmable |
| Utvidet beskrivelse: | Delay Line IC Programmable Tap 48.25ns 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Beskrivelse: | IC DELAY LN 256TAP 48.25NS 16DIP |
| Forsink til 1. Tap: | 10ns |
| Tilgjengelige totalforsinkelser: | 48.25ns |
| Email: | [email protected] |