Kjøpe DS1110E-100+ med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Trykk på Økning: | 10ns |
| Leverandør Enhetspakke: | 14-TSSOP |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall kraner / trinn: | 10 |
| Antall uavhengige forsinkelser: | 1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | DS1110E-100+ |
| Funksjon: | Nonprogrammable |
| Utvidet beskrivelse: | Delay Line IC Nonprogrammable Tap 100ns 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Beskrivelse: | IC DELAY LN 10TAP 100NS 14TSSOP |
| Forsink til 1. Tap: | 10ns |
| Tilgjengelige totalforsinkelser: | 100ns |
| Email: | [email protected] |