Kjøpe DS1803E-010 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Temperaturkoeffisient (Typ): | 750 ppm/°C |
| taper: | Linear |
| Leverandør Enhetspakke: | 14-TSSOP |
| Serie: | - |
| Motstand - Visker (Ohms) (Typ): | 400 |
| Motstand (ohm): | 10k |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall kraner: | 256 |
| Antall kretser: | 2 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Minnetype: | Volatile |
| Produsentens varenummer: | DS1803E-010 |
| Interface: | I²C |
| Egenskaper: | Selectable Address |
| Utvidet beskrivelse: | Digital Potentiometer 10k Ohm 2 Circuit 256 Taps I²C Interface 14-TSSOP |