Kjøpe DS1867S-10 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 5V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Temperaturkoeffisient (Typ): | 750 ppm/°C |
| taper: | Linear |
| Leverandør Enhetspakke: | 16-SOIC |
| Serie: | - |
| Motstand - Visker (Ohms) (Typ): | 400 |
| Motstand (ohm): | 10k |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Andre navn: | DS1867S10 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall kraner: | 256 |
| Antall kretser: | 2 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Minnetype: | Non-Volatile |
| Produsentens varenummer: | DS1867S-10 |
| Interface: | Serial |
| Egenskaper: | Cascade Pin |
| Utvidet beskrivelse: | Digital Potentiometer 10k Ohm 2 Circuit 256 Taps Serial Interface 16-SOIC |