Kjøpe DS25BR120TSDX/NOPB med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Type: | Buffer, ReDriver |
| Leverandør Enhetspakke: | 8-WSON (3x3) |
| Signalkondisjonering: | Output Pre-Emphasis |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Produksjon: | LVDS |
| Andre navn: | DS25BR120TSDX DS25BR120TSDX-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall kanaler: | 1 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens varenummer: | DS25BR120TSDX/NOPB |
| Input: | CML, LVDS, LVPECL |
| Utvidet beskrivelse: | Buffer, ReDriver 1 Channel 3.125Gbps 8-WSON (3x3) |
| Beskrivelse: | IC REDRIVER LVDS 1CH 8WSON |
| Forsinkelsestid: | 350ps |
| Datahastighet (maks): | 3.125Gbps |
| Strøm - Forsyning: | 35mA |
| Kapasitans - Input: | 1.7pF |
| applikasjoner: | LVDS |
| Email: | [email protected] |