Kjøpe DS4520E+ med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 16-TSSOP |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Utgangstype: | Open Drain |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall I / O: | 9 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | DS4520E+ |
| Avbryt Output: | No |
| Interface: | I²C |
| Egenskaper: | EEPROM, POR |
| Utvidet beskrivelse: | I/O Expander 9 I²C 16-TSSOP |
| Beskrivelse: | IC I/O EXPANDER I2C 9B 16TSSOP |
| Nåværende - Utgangskilde / Sink: | 12mA |
| Klokkefrekvens: | 400kHz |
| Email: | [email protected] |