Kjøpe DS90CF386MTDX/NOPB med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverandør Enhetspakke: | 56-TSSOP |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Andre navn: | *DS90CF386MTDX 296-35383-2 DS90CF386MTDX DS90CF386MTDX-ND DS90CF386MTDX/NOPB-ND DS90CF386MTDXNOPB |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | DS90CF386MTDX/NOPB |
| Interface: | - |
| Utvidet beskrivelse: | Interface 56-TSSOP |
| Beskrivelse: | IC RVR LVDS FPD 3.3V 56-TSSOP |
| applikasjoner: | - |
| Email: | [email protected] |