Kjøpe DS90LV004TVS med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 3.15 V ~ 3.45 V |
|---|---|
| Type: | Buffer, ReDriver |
| Leverandør Enhetspakke: | 48-TQFP (7x7) |
| Signalkondisjonering: | Output Pre-Emphasis |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tray |
| Pakke / tilfelle: | 48-TQFP |
| Produksjon: | LVDS |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall kanaler: | 4 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens varenummer: | DS90LV004TVS |
| Input: | CML, LVDS, LVPECL |
| Utvidet beskrivelse: | Buffer, ReDriver 4 Channel 1.5Gbps 48-TQFP (7x7) |
| Beskrivelse: | IC REDRIVER LVDS 4CH 48TQFP |
| Forsinkelsestid: | 2.0ns |
| Datahastighet (maks): | 1.5Gbps |
| Strøm - Forsyning: | 117mA |
| Kapasitans - Input: | 3.5pF |
| applikasjoner: | LVDS |
| Email: | [email protected] |