Kjøpe DS90LV048ATMX/NOPB med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Type: | Receiver |
| Leverandør Enhetspakke: | 16-SOIC |
| Serie: | - |
| protokoll: | LVDS |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Andre navn: | *DS90LV048ATMX/NOPB DS90LV048ATMX/NOPBTR DS90LV048ATMXNOPB |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall drivere / mottakere: | 0/4 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | DS90LV048ATMX/NOPB |
| Utvidet beskrivelse: | 0/4 Receiver LVDS 16-SOIC |
| duplex: | - |
| Beskrivelse: | IC LINE RVR 3V QUAD DIFF 16-SOIC |
| Datahastighet: | 400Mbps |
| Email: | [email protected] |