Kjøpe DXT2012P5-13 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Samler Emitter Breakdown (Max): | 60V |
|---|---|
| Vce Metning (Maks) @ Ib, Ic: | 250mV @ 500mA, 5A |
| Transistor Type: | PNP |
| Leverandør Enhetspakke: | PowerDI™ 5 |
| Serie: | - |
| Strøm - Maks: | 3.2W |
| emballasje: | Original-Reel® |
| Pakke / tilfelle: | PowerDI™ 5 |
| Andre navn: | DXT2012P5-13DKR |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Produsentens varenummer: | DXT2012P5-13 |
| Frekvens - Overgang: | 120MHz |
| Utvidet beskrivelse: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 60V 5.5A 120MHz 3.2W Surface Mount PowerDI™ 5 |
| Beskrivelse: | TRANS PNP 60V 5.5A POWERDI5 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 100 @ 2A, 1V |
| Gjeldende - Samler Cutoff (Maks): | 20nA (ICBO) |
| Nåværende - Samler (Ic) (Maks): | 5.5A |
| Email: | [email protected] |