Kjøpe E-L9637D med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 4.5 V ~ 36 V |
|---|---|
| Type: | Transceiver |
| Leverandør Enhetspakke: | 8-SO |
| Serie: | - |
| protokoll: | ISO 9141 |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Andre navn: | 497-11729-5 E-L9637D-ND EL9637D |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 150°C |
| Antall drivere / mottakere: | 1/1 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 14 Weeks |
| Produsentens varenummer: | E-L9637D |
| Utvidet beskrivelse: | 1/1 Transceiver ISO 9141 8-SO |
| duplex: | - |
| Beskrivelse: | IC DRIVER BUS ISO 9141 8SOIC |
| Datahastighet: | - |
| Email: | [email protected] |