Kjøpe ECG-C1BA4R7R med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 12.5V |
|---|---|
| Type: | Polymer |
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | 0.311" L x 0.209" W (7.90mm x 5.30mm) |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.311" L x 0.209" W (7.90mm x 5.30mm) |
| Serie: | SP-Cap CB |
| Ripple Current - Lavfrekvens: | - |
| Ripple Current - High Frequency: | - |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Nonstandard SMD |
| Andre navn: | ECGC1BA4R7R PCE2101TR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | ECG-C1BA4R7R |
| Levetid @ Temp.: | 1000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 0.130" (3.30mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 4.7µF ±20% 12.5V Aluminum Polymer Capacitor Nonstandard SMD 1000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM POLY 4.7UF 12.5V SMD |
| kapasitans: | 4.7µF |