Kjøpe ECH-U1123JC9 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 100V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | - |
| Toleranse: | ±5% |
| Avslutning: | Solder Pads |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm) |
| Serie: | ECH-U(C) |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 1913 (4833 Metric) |
| Andre navn: | ECHU1123JC9 PCF1478TR |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Produsentens varenummer: | ECH-U1123JC9 |
| Lead Spacing: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 0.063" (1.60mm) |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 0.012µF ±5% Film Capacitor 100V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 1913 (4833 Metric) |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.012UF 5% 100VDC 1913 |
| kapasitans: | 0.012µF |
| applikasjoner: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |