Kjøpe ECQ-E4473KFA med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 400V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | - |
| Toleranse: | ±10% |
| Avslutning: | PC Pins |
| Størrelse / Dimensjon: | - |
| Serie: | ECQ-E(F) |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial |
| Andre navn: | ECQE4473KFA |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 15 Weeks |
| Produsentens varenummer: | ECQ-E4473KFA |
| Lead Spacing: | - |
| Høyde - sittende (maks): | - |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 0.047µF ±10% Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektrisk materiale: | Polyester, Metallized |
| Beskrivelse: | CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC RAD |
| kapasitans: | 0.047µF |
| applikasjoner: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |