Kjøpe EEH-ZC1E331V med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 25V |
|---|---|
| Type: | Hybrid |
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Serie: | Automotive, AEC-Q200, ZC |
| Ripple Current - Lavfrekvens: | 300mA @ 100Hz |
| Ripple Current - High Frequency: | 2A @ 100kHz |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can - SMD |
| Andre navn: | EEHZC1E331V P19833TR |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Produsentens Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Produsentens varenummer: | EEH-ZC1E331V |
| Levetid @ Temp.: | 4000 Hrs @ 125°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedans: | - |
| Høyde - sittende (maks): | 0.413" (10.50mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 330µF ±20% 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 20 mOhm 4000 Hrs @ 125°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | 20 mOhm |
| Beskrivelse: | CAP ALUM POLY 330UF 20% 25V SMD |
| kapasitans: | 330µF |
| applikasjoner: | Automotive |
| Email: | [email protected] |