Kjøpe EEV-FC0J331P med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier: | 6.3V |
|---|---|
| Toleranse: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Serie: | Automotive, AEC-Q200, FC |
| Ripple Current: | 337.5mA @ 120Hz |
| polarisering: | Polar |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Can - SMD |
| Andre navn: | EEVFC0J331P PCE3095TR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | EEV-FC0J331P |
| Levetid @ Temp.: | 1000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedans: | 300 mOhm |
| Høyde - sittende (maks): | 0.402" (10.20mm) |
| Utvidet beskrivelse: | 330µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivelse: | CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD |
| kapasitans: | 330µF |