Kjøpe EFS160 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | - |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 415V |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.220" Dia x 10.500" L (31.00mm x 266.70mm) |
| Serie: | EFS |
| Responstid: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Bolt Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | 57000 |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | EFS160 |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Egenskaper: | - |
| Beskrivelse: | FUSE CRTRDGE 160A 415VAC CYLINDR |
| Nåværende vurdering: | 160A |
| Klasse: | - |
| Brytekapasitet @ Nominell spenning: | 80kA |
| godkjenninger: | - |
| applikasjoner: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |