Kjøpe EL1517AIYE med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Forsyning: | 5 V ~ 12 V |
|---|---|
| Type: | Driver |
| Leverandør Enhetspakke: | 10-HMSOP |
| Serie: | - |
| protokoll: | DSL |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 10-VFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall drivere / mottakere: | 1/0 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens varenummer: | EL1517AIYE |
| Utvidet beskrivelse: | 1/0 Driver DSL 10-HMSOP |
| duplex: | - |
| Beskrivelse: | IC LINE DRIVER XDSL DIFF 10-MSOP |
| Datahastighet: | - |
| Email: | [email protected] |