Kjøpe EL240A10R-05 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Last: | 24 ~ 280 V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 4 ~ 8VDC |
| Oppsigelsesstil: | Quick Connect - 0.187"/0.250" |
| Leverandør Enhetspakke: | - |
| Serie: | EL |
| Relé Type: | Relay |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Module |
| Utgangstype: | AC |
| Andre navn: | CC1776 EL240A10R05 |
| On-State Resistance (Max): | - |
| Monteringstype: | Chassis Mount or Panel Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 3 Weeks |
| Produsentens varenummer: | EL240A10R-05 |
| Last Current: | 10A |
| Utvidet beskrivelse: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module |
| Beskrivelse: | SSR IP00 280VAC/10A 4-8VDC RN |
| Krets: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |