Kjøpe EL5411IRE med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Tilførsel, Single / Dual (±): | 4.5 V ~ 16.5 V, ±2.25 V ~ 8.25 V |
|---|---|
| Spenning - Inngangsforskyvning: | 3mV |
| Leverandør Enhetspakke: | 14-HTSSOP |
| Slew Rate: | 75 V/µs |
| Serie: | - |
| emballasje: | Tube |
| Pakke / tilfelle: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Utgangstype: | Rail-to-Rail |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antall kretser: | 4 |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Produsentens varenummer: | EL5411IRE |
| Få båndbreddeprodukt: | 32MHz |
| Utvidet beskrivelse: | Voltage Feedback Amplifier 4 Circuit Rail-to-Rail 14-HTSSOP |
| Beskrivelse: | IC OPAMP VFB 32MHZ RRO 14HTSSOP |
| Strøm - Forsyning: | 10mA |
| Strøm - Utgang / Kanal: | 65mA |
| Nåværende - Input Bias: | 2nA |
| Forsterkertype: | Voltage Feedback |
| -3db Båndbredde: | 60MHz |
| Email: | [email protected] |