Kjøpe ELF-18D656S med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | - |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | - |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.142" L x 0.827" W (29.00mm x 21.00mm) |
| Serie: | V |
| rangeringer: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Vertical, 4 PC Pin |
| Andre navn: | ELF18D656S PLK1223 |
| Driftstemperatur: | - |
| Antall linjer: | 2 |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | ELF-18D656S |
| Induktans @ Frekvens: | - |
| Impedans @ Frekvens: | - |
| Høyde (maks): | 1.362" (34.60mm) |
| Filter Type: | - |
| Egenskaper: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 2 Line Common Mode Choke Through Hole 600mA DCR 1.294 Ohm (Typ) |
| Beskrivelse: | COMMON MODE CHOKE 600MA 2LN TH |
| DC-motstand (DCR) (maks): | 1.294 Ohm (Typ) |
| Nåværende vurdering (Maks): | 600mA |
| godkjenninger: | - |
| Email: | [email protected] |