Kjøpe ELJ-FB560JF med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranse: | ±5% |
| Leverandør Enhetspakke: | 1812 |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| skjerming: | Unshielded |
| Serie: | FB |
| rangeringer: | - |
| Q @ Freq: | 40 @ 2.52MHz |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 1812 (4532 Metric) |
| Andre navn: | ELJFB560JF PCD1462TR |
| Driftstemperatur: | -20°C ~ 85°C |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Kjerne: | - |
| Produsentens varenummer: | ELJ-FB560JF |
| induktans: | 56µH |
| Høyde - sittende (maks): | 0.134" (3.40mm) |
| Frekvens - Test: | 100kHz |
| Frekvens - Selvresonans: | 9MHz |
| Utvidet beskrivelse: | 56µH Unshielded Wirewound Inductor 125mA 4.7 Ohm Max 1812 (4532 Metric) |
| Beskrivelse: | FIXED IND 56UH 125MA 4.7 OHM SMD |
| DC-motstand (DCR): | 4.7 Ohm Max |
| Nåværende vurdering: | 125mA |
| Nåværende - Metning: | - |
| Email: | [email protected] |