Kjøpe ERA-2HEC1202X med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±0.25% |
|---|---|
| Temperaturkoeffisient: | ±25ppm/°C |
| Leverandør Enhetspakke: | 0402 |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Serie: | ERA-2H |
| Motstand (ohm): | 12k |
| Strøm (Watts): | 0.063W, 1/16W |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 0402 (1005 Metric) |
| Andre navn: | ERA2HEC1202X |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 125°C |
| Antall oppsigelser: | 2 |
| Produsentens Standard Lead Time: | 13 Weeks |
| Produsentens varenummer: | ERA-2HEC1202X |
| Høyde - sittende (maks): | 0.016" (0.40mm) |
| Egenskaper: | - |
| Strykprosent: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 12k Ohm ±0.25% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film |
| Beskrivelse: | RES SMD 12K OHM 0.25% 1/16W 0402 |
| sammensetning: | Thin Film |
| Email: | [email protected] |