Kjøpe EZE480D18 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Last: | 48 ~ 660 V |
|---|---|
| Spenning - Inngang: | 15 ~ 32VDC |
| Oppsigelsesstil: | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Leverandør Enhetspakke: | - |
| Serie: | EZ |
| Relé Type: | Relay |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Module |
| Utgangstype: | AC, Zero Cross |
| Andre navn: | CC2299 EZE480D18-ND |
| On-State Resistance (Max): | - |
| Monteringstype: | Chassis Mount or Panel Mount |
| Produsentens Standard Lead Time: | 3 Weeks |
| Produsentens varenummer: | EZE480D18 |
| Last Current: | 18A |
| Utvidet beskrivelse: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module |
| Beskrivelse: | RELAY SSR 18A 480VAC AC OUT QC |
| Krets: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |