Kjøpe F1827RD1400 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Videresend (Vf) (Maks) @ Hvis: | 1.55V @ 75A |
|---|---|
| Spenning - DC-omvendt (Vr) (Maks): | 1400V (1.4kV) |
| Leverandør Enhetspakke: | Module |
| Hastighet: | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Serie: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Module |
| Driftstemperatur - Kobling: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Produsentens Standard Lead Time: | 6 Weeks |
| Produsentens varenummer: | F1827RD1400 |
| Utvidet beskrivelse: | Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 1400V (1.4kV) 25A (DC) Chassis Mount Module |
| Diodetype: | Standard |
| Diode Konfigurasjon: | 1 Pair Series Connection |
| Beskrivelse: | DIODE MODULE 1.4KV 25A |
| Strøm - Omvendt lekkasje @ Vr: | - |
| Gjeldende - Gjennomsnittlig Rectified (Io) (per diode): | 25A (DC) |