Kjøpe F1892CAH1200 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Off State: | 1200V |
|---|---|
| Spenning - Gate Trigger (Vgt) (Maks): | 3V |
| Struktur: | Common Anode - SCR/Diode |
| Serie: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Module |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Antall SCR, Diodes: | 1 SCR, 1 Diode |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Produsentens varenummer: | F1892CAH1200 |
| Utvidet beskrivelse: | SCR Module 1200V 90A (DC) Common Anode - SCR/Diode Chassis Mount Module |
| Beskrivelse: | MODULE SCR/DIODE 90A 480VAC |
| Nåværende - På Stat (Det (RMS)) (Maks): | 90A (DC) |
| Gjeldende - Ikke Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): | 1950A @ 60Hz |
| Nåværende - Gate Trigger (Igt) (Maks): | 150mA |