Kjøpe F20J800E med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±5% |
|---|---|
| Temperaturkoeffisient: | ±260ppm/°C |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.750" L x 0.375" W (19.05mm x 9.53mm) |
| Serie: | Stackohm® 250 |
| Motstand (ohm): | 800 |
| Strøm (Watts): | 20W |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Radial, Flat Oval |
| Andre navn: | OHF20J800E OHF20J800E-ND |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 350°C |
| Produsentens varenummer: | F20J800E |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Høyde - sittende (maks): | 0.375" (9.53mm) |
| Egenskaper: | - |
| Strykprosent: | - |
| Beskrivelse: | RES CHAS MNT 800 OHM 5% 20W |