Kjøpe FBP-50 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 700V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 700V |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.811" Dia x 2.094" L (20.60mm x 53.20mm) |
| Serie: | FBP |
| Responstid: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Bolt Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Produsentens Standard Lead Time: | 13 Weeks |
| Produsentens varenummer: | FBP-50 |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Egenskaper: | - |
| Beskrivelse: | BUSS SEMI CONDUCTOR FUSE |
| Nåværende vurdering: | 50A |
| Klasse: | - |
| Brytekapasitet @ Nominell spenning: | 200kA |
| godkjenninger: | UR |
| applikasjoner: | Semiconductors |
| Email: | [email protected] |