Kjøpe FHAC0002Z med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning: | 32V |
|---|---|
| Oppsigelsesstil: | Wire Leads |
| Serie: | FHAC |
| Andre navn: | 0FHAC002 0FHAC002Z F1087 FHAC 2 FHAC002 FHAC002Z FHAC2 |
| orientering: | - |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Free Hanging In Line |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | FHAC0002Z |
| Fuseholder Type: | Holder |
| Sikringstype: | Blade |
| Sikringsstørrelse: | 0.75" L x 0.2" W x 0.74" H (19.1mm x 5.1mm x 18.8mm) |
| For bruk med / relaterte produkter: | ATC, ATO |
| Utvidet beskrivelse: | Fuse Holder 30A 32V 1 Circuit Blade Free Hanging In Line |
| Beskrivelse: | FUSE HLDR BLADE 32V 30A IN LINE |
| Nåværende vurdering: | 30A |
| Kontaktmateriale: | - |
| Kontakt Avslutt: | - |
| Email: | [email protected] |