Kjøpe FL3K12 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | - |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 27000V (27kV) |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.750" Dia x 23.00" L (19.05mm x 584.20mm) |
| Serie: | Edison™, FL |
| Responstid: | Fast |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Fuse Link |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Produsentens Standard Lead Time: | 7 Weeks |
| Produsentens varenummer: | FL3K12 |
| Sikringstype: | Fuse Link |
| Egenskaper: | - |
| Beskrivelse: | FUSE LINK EDISON TYPE K 12A RB 2 |
| Nåværende vurdering: | 12A |
| Klasse: | - |
| Brytekapasitet @ Nominell spenning: | - |
| godkjenninger: | - |
| applikasjoner: | Transformer Protection |
| Email: | [email protected] |