Kjøpe FL3T140 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | - |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 27000V (27kV) |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.000" Dia x 23.00" L (25.40mm x 584.20mm) |
| Serie: | Edison™, FL |
| Responstid: | Slow |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Fuse Link |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Produsentens Standard Lead Time: | 7 Weeks |
| Produsentens varenummer: | FL3T140 |
| Sikringstype: | Fuse Link |
| Egenskaper: | - |
| Beskrivelse: | FUSE LINK EDISON TYPE T 140A RB |
| Nåværende vurdering: | 140A |
| Klasse: | - |
| Brytekapasitet @ Nominell spenning: | - |
| godkjenninger: | - |
| applikasjoner: | Transformer Protection |
| Email: | [email protected] |