Kjøpe FL6L52070L med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Vgs (th) (Maks) @ Id: | 1.5V @ 1mA |
|---|---|
| Teknologi: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverandør Enhetspakke: | WSSMini6-F1 |
| Serie: | - |
| Rds På (Maks) @ Id, Vgs: | 420 mOhm @ 500mA, 4V |
| Strømdissipasjon (maks): | 540mW (Ta) |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | 6-SMD, Flat Leads |
| Driftstemperatur: | 125°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 12 Weeks |
| Produsentens varenummer: | FL6L52070L |
| Inputkapasitans (Ciss) (Maks) @ Vds: | 80pF @ 10V |
| Gateavgift (Qg) (Maks) @ Vgs: | - |
| FET Type: | P-Channel |
| FET-funksjonen: | Schottky Diode (Isolated) |
| Utvidet beskrivelse: | P-Channel 20V 1A (Ta) 540mW (Ta) Surface Mount WSSMini6-F1 |
| Drain til Source Voltage (VDSS): | 20V |
| Beskrivelse: | MOSFET P-CH 20V 1A MINI6-F1 |
| Strøm - Kontinuerlig avløp (Id) @ 25 ° C: | 1A (Ta) |
| Email: | [email protected] |