Kjøpe FMMTL618TA med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Samler Emitter Breakdown (Max): | 20V |
|---|---|
| Vce Metning (Maks) @ Ib, Ic: | 350mV @ 200mA, 2A |
| Transistor Type: | NPN |
| Leverandør Enhetspakke: | SOT-23-3 |
| Serie: | - |
| Strøm - Maks: | 500mW |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Andre navn: | FMMTL618TR |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | FMMTL618TA |
| Frekvens - Overgang: | 195MHz |
| Utvidet beskrivelse: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 20V 1.25A 195MHz 500mW Surface Mount SOT-23-3 |
| Beskrivelse: | TRANS NPN 20V 1.25A SOT23-3 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 250 @ 500mA, 2V |
| Gjeldende - Samler Cutoff (Maks): | 10nA |
| Nåværende - Samler (Ic) (Maks): | 1.25A |
| Email: | [email protected] |