Kjøpe FN3270H-80-35 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningssignal DC: | - |
|---|---|
| Spenningsverdier AC (fase til fase): | 520V |
| Spenningsvurdering AC (fase til jord / nøytral): | 300V |
| Spenningssignal AC: | 480V |
| Oppsigelsesstil: | Terminal Post |
| Serie: | FN 3270 |
| Andre navn: | 800-422 801922 817-1399 FN3270H8035 |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 100°C |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Produsentens Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Produsentens varenummer: | FN3270H-80-35 |
| induktans: | - |
| Frekvens - Drift: | DC ~ 60Hz |
| Filter Type: | Three Phase (Delta) |
| Beskrivelse: | LINE FILTER 480VAC 80A CHASS MNT |
| Nåværende: | 80A |
| konfigurasjon: | Single Stage |
| godkjenninger: | CSA, ENEC, UR |
| applikasjoner: | Inverters, Power Drive Systems |
| Email: | [email protected] |