Kjøpe FN3359-1600-99 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningssignal DC: | - |
|---|---|
| Spenningsverdier AC (fase til fase): | 520V |
| Spenningsvurdering AC (fase til jord / nøytral): | 300V |
| Spenningssignal AC: | - |
| Oppsigelsesstil: | Terminal Post |
| Serie: | FN 3359 |
| Andre navn: | 295-083 801005 |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 100°C |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Produsentens varenummer: | FN3359-1600-99 |
| induktans: | - |
| Frekvens - Drift: | DC ~ 60Hz |
| Filter Type: | Three Phase (Delta) |
| Beskrivelse: | LINE FILTER 1.6KA CHASSIS MOUNT |
| Nåværende: | 1.6kA |
| konfigurasjon: | Three Stage |
| godkjenninger: | cURus, ENEC |
| applikasjoner: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |