Kjøpe FN5045-62-34 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningssignal DC: | - |
|---|---|
| Spenningsverdier AC (fase til fase): | - |
| Spenningsvurdering AC (fase til jord / nøytral): | - |
| Spenningssignal AC: | - |
| Oppsigelsesstil: | Terminal Block |
| Serie: | FN 5045 |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 70°C |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Produsentens varenummer: | FN5045-62-34 |
| induktans: | 850µH |
| Frekvens - Drift: | - |
| Filter Type: | Three Phase (Delta) |
| Beskrivelse: | LINE FILTER 62A CHASSIS MOUNT |
| Nåværende: | 62A |
| konfigurasjon: | Single Stage |
| godkjenninger: | cURus |
| applikasjoner: | Regenerative Motor Drive |
| Email: | [email protected] |