Kjøpe FN510-12-29 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningssignal DC: | - |
|---|---|
| Spenningsverdier AC (fase til fase): | 500V |
| Spenningsvurdering AC (fase til jord / nøytral): | 288V |
| Spenningssignal AC: | - |
| Oppsigelsesstil: | Terminal Block |
| Serie: | FN 510 |
| Andre navn: | 292-441 800689 |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 70°C |
| Monteringstype: | Chassis Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 10 Weeks |
| Produsentens varenummer: | FN510-12-29 |
| induktans: | - |
| Frekvens - Drift: | - |
| Filter Type: | Three Phase (Delta) |
| Beskrivelse: | LINE FILTER 12A CHASSIS MOUNT |
| Nåværende: | 12A |
| konfigurasjon: | - |
| godkjenninger: | - |
| applikasjoner: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |