Kjøpe FPR2A-0R015F1 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Toleranse: | ±1% |
|---|---|
| Temperaturkoeffisient: | ±100ppm/°C |
| Leverandør Enhetspakke: | TO-218 (TO-247) |
| Størrelse / Dimensjon: | 0.610" L x 0.181" W (15.50mm x 4.60mm) |
| Serie: | FPR |
| Motstand (ohm): | 0.015 |
| Strøm (Watts): | 30W |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | TO-247-2 Variant |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 130°C |
| Antall oppsigelser: | 2 |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 21 Weeks |
| Produsentens varenummer: | FPR2A-0R015F1 |
| Høyde - sittende (maks): | 0.949" (24.10mm) |
| Egenskaper: | - |
| Strykprosent: | - |
| Utvidet beskrivelse: | 0.015 Ohm ±1% 30W Through Hole Resistor TO-247-2 Variant Metal Foil |
| Beskrivelse: | RES 0.015 OHM 30W 1% TO218 |