Kjøpe FRD12015 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Slå på spenning (maks): | 15 VDC |
|---|---|
| Slå av spenning (Min): | 2 VDC |
| Oppsigelsesstil: | Axial |
| Bryter spenning: | 20VDC - Max |
| Serie: | FRD12000 |
| Frigjør tid: | 1ms |
| Relé Type: | Reed |
| emballasje: | Bulk |
| Andre navn: | 725-1188 FRD12015-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Bruk tid: | 2ms |
| Monteringstype: | Through Hole |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 8 Weeks |
| Produsentens varenummer: | FRD12015 |
| Egenskaper: | 30 MHz |
| Utvidet beskrivelse: | Reed Relay SPST-NO (1 Form A) Through Hole |
| Beskrivelse: | RELAY REED RF SPST-NO 1A 24V |
| Kontakt Rating (Nåværende): | 1A |
| Kontaktmateriale: | Rhodium (Rh) |
| Kontakt skjema: | SPST-NO (1 Form A) |
| Spolespenning: | 24VDC |
| Spole type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 1 kOhms |
| Coil Power: | 576 mW |
| Coil Current: | 24mA |
| Email: | [email protected] |