Kjøpe FWA-150ASI4 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenningsverdier - DC: | 150V |
|---|---|
| Spenningsverdier - AC: | 150V |
| Størrelse / Dimensjon: | 1.000" Dia x 1.156" L (25.40mm x 29.36mm) |
| Serie: | FWA |
| Responstid: | - |
| emballasje: | Bulk |
| Pakke / tilfelle: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstype: | Bolt |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | 2700 @ Unknown Test |
| Produsentens Standard Lead Time: | 11 Weeks |
| Produsentens varenummer: | FWA-150ASI4 |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Egenskaper: | Indicating |
| Beskrivelse: | BUSS SEMICONDUCTOR FUSE |
| Nåværende vurdering: | 150A |
| Klasse: | - |
| Brytekapasitet @ Nominell spenning: | 100kA AC, 20kA DC |
| godkjenninger: | CE, UR |
| applikasjoner: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |