Kjøpe FX0359 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning: | 250V |
|---|---|
| Oppsigelsesstil: | Solder Lug |
| Serie: | Touchproof® PC2 |
| Andre navn: | 708-1422 |
| orientering: | Horizontal |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | PCB |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 14 Weeks |
| Produsentens varenummer: | FX0359 |
| Fuseholder Type: | Holder |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Sikringsstørrelse: | 5mm x 20mm |
| For bruk med / relaterte produkter: | 5mm x 20mm |
| Utvidet beskrivelse: | Fuse Holder 10A 250V 1 Circuit Cartridge PCB |
| Beskrivelse: | FUSE HLDR CARTRIDGE 250V 10A PCB |
| Nåværende vurdering: | 10A |
| Kontaktmateriale: | Brass |
| Kontakt Avslutt: | Silver |
| Email: | [email protected] |