Kjøpe FX0385 med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning: | 50V |
|---|---|
| Oppsigelsesstil: | Wire Leads |
| Serie: | PC1, IP66 |
| Andre navn: | 708-1430 |
| orientering: | - |
| Antall kretser: | 1 |
| Monteringstype: | Free Hanging In Line |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens Standard Lead Time: | 14 Weeks |
| Produsentens varenummer: | FX0385 |
| Fuseholder Type: | Holder |
| Sikringstype: | Cartridge |
| Sikringsstørrelse: | 5mm x 20mm |
| For bruk med / relaterte produkter: | 5mm x 20mm |
| Utvidet beskrivelse: | Fuse Holder 10A 50V 1 Circuit Cartridge Free Hanging In Line |
| Beskrivelse: | FUSE HOLDER CART 50V 10A IN LINE |
| Nåværende vurdering: | 10A |
| Kontaktmateriale: | Brass |
| Kontakt Avslutt: | Nickel |
| Email: | [email protected] |