Kjøpe FZT694BTA med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Samler Emitter Breakdown (Max): | 120V |
|---|---|
| Vce Metning (Maks) @ Ib, Ic: | 500mV @ 5mA, 400mA |
| Transistor Type: | NPN |
| Leverandør Enhetspakke: | SOT-223 |
| Serie: | - |
| Strøm - Maks: | 2W |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | TO-261-4, TO-261AA |
| Andre navn: | FZT694BTR |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | FZT694BTA |
| Frekvens - Overgang: | 130MHz |
| Utvidet beskrivelse: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 120V 1A 130MHz 2W Surface Mount SOT-223 |
| Beskrivelse: | TRANS NPN 120V 1A SOT-223 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 150 @ 400mA, 2V |
| Gjeldende - Samler Cutoff (Maks): | 100nA (ICBO) |
| Nåværende - Samler (Ic) (Maks): | 1A |
| Email: | [email protected] |