Kjøpe FZT857TC med BYCHPS
Kjøp med garanti
| Spenning - Samler Emitter Breakdown (Max): | 300V |
|---|---|
| Vce Metning (Maks) @ Ib, Ic: | 345mV @ 600mA, 3.5A |
| Transistor Type: | NPN |
| Leverandør Enhetspakke: | SOT-223 |
| Serie: | - |
| Strøm - Maks: | 3W |
| emballasje: | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfelle: | TO-261-4, TO-261AA |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype: | Surface Mount |
| Vannfølsomhetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Produsentens varenummer: | FZT857TC |
| Frekvens - Overgang: | 80MHz |
| Utvidet beskrivelse: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 300V 3.5A 80MHz 3W Surface Mount SOT-223 |
| Beskrivelse: | TRANS NPN 300V 3.5A SOT223 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 100 @ 500mA, 10V |
| Gjeldende - Samler Cutoff (Maks): | 50nA (ICBO) |
| Nåværende - Samler (Ic) (Maks): | 3.5A |
| Email: | [email protected] |